Při objednávce nad 2000 Kč 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNÍ 
A DOMÁCÍ PRODUKTY

Profesionální péče

 

Ať už máte unavenou, dehydratovanou či ochablou pleť, vrásky, pocit těžkých nohou, nebo postavu, která potřebuje před letem zkrášlení, PHYT'S vytvořil ošetření na míru, které vyhovují potřebám každé z vás. Ošetření PHYT'S Naturo-Esthétique byly navrženy tak, aby zkombinovali odbornou znalost, efektivnost a přirozenou autentičnost.


Vaše odbornice na krásu

Zapomeňte všechno, co jste si dosud mysleli o kosmetických salonech a tradičních kosmetičkách. Naturo-Esthétique® je metoda školení žen, které si jsou vědomy důležitosti přirozené krásy, aromaterapie a fytoterapie, a které se rozhodly školit v aktivních BIO kosmetických procedurách.
Vaše Naturo-kosmetička je pozorná k vašim potřebám, svou proceduru začne s důkladnou beauty analýzou, aby vám mohla poradit tu nejlepší péči pro váš typ pleti a životní styl. Účinnost produktů PHYT'S, pro obličej a tělo, spolu s odborností kosmetiček a jedinečnou masáží, zajistí mimořádný blahobyt a výsledky, které mluví samy za sebe. Pro dlouhotrvající výsledky profesionálních ošetření vám vaše kosmetička doporučí režim na domácí péči, přizpůsobenou vašim potřebám.

Kosmetičky, které provádějí ošetření PHYT'S a prodej produktů značky, jsou plně kvalifikované a absolvovali školení. Naše Naturo-kosmetičky nabízejí pro své klienty certifikované 100% přírodní ošetření obličeje. Používají vysoce kvalitní, čisté a aktivní produkty, které poskytují viditelné a mimořádné výsledky. Naše profesionální ošetření jsou baleny v individuálních skleněných ampulkách pro zaručení čistoty a zajištění čerstvosti produktu - každá ampulka je otevřena speciálně pro vás. Navíc jsou bez parabenů, fenoxyethanolu, GMO a syntetických konzervačních látek.
Každý salón dostal školení pokrývající znalosti o prodeji produktů, historii značky, etických závazcích, certifikátech, a samozřejmě o ošetřeních obličeje, které zahrnují naše speciální masáže. Každé ošetření vyžaduje speciální pohyby. Pohyby vykonávané kosmetičkami jsou inspirovány čínskou medicínou, shiatsu, reflexologií, Californskou masáží, lymfatickým odvodněním a relaxačními technikami.

Dovolte své Naturo-kosmetičce a produktům PHYT'S poskytnout Vám dokonalé a bezpečné pohlazení přírodou.

 

titulná fotka paličková masáž

phyts01

PHYT'S je v současnosti jednou z vedoucích značek v oblasti profesionální péče ve Francii s více než 3000 kosmetickými salony a distribuuje se do 47 zemí světa.

phyts02 


  Andovská 19A/8273
  Nové Zámky 940 53

  +420 733 431 767

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique