Při objednávce nad 2000 Kč 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNÍ 
A DOMÁCÍ PRODUKTY

Dodací podmínky
Dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí závazné objednávky, která obsahuje všechny potřebné údaje pro její vyřízení. V případě, že se objednané zboží nenachází na skladě, prodávající se zavazuje neprodleně o tom uvědomit kupujícího a dohodnout se s ním na dalším postupu.

Cena dopravy je zobrazena při objednávce. Internetový obchod www.phyts.cz dodává své produkty prostřednictvím společnosti DPD obvykle do 1 - 2 pracovních dnů od expedice zásilky. Zákazník, který si zvolí tento typ dopravy, by se měl v době doručení zdržovat na adrese resp. vyzvednout si oznámení o uložení zásilky a následně si vyzvednout zásilku u kurýra DPD.

 

Platební podmínky
V internetovém obchodě www.phyts.cz může kupující uhradit kupní cenu tímto způsobem:

Dobírka - peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží kurýrovi DPD. 
Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený ve FIO bance. Po přijetí platby odesíláme zboží s tím, že Vás informujeme o termínu, kdy bude zásilka doručena.

phyts01

PHYT'S je v současnosti jednou z vedoucích značek v oblasti profesionální péče ve Francii s více než 3000 kosmetickými salony a distribuuje se do 47 zemí světa.

phyts02 


  Andovská 19A/8273
  Nové Zámky 940 53

  +420 733 431 767

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique