Při objednávce nad 2000 Kč 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNÍ 
A DOMÁCÍ PRODUKTY

 

PHYT'S - 100% made in France
PHYT'S je jedním z předních lídrů ve Francii a ve světě na profesionálním trhu, čemuž vděčí mezi jiným i svým jedinečným patentovaným skleněným ampulkám a mimořádně vysoké čistotě a účinnosti produktů.

V současnosti PHYT'S vyrábí přes 350 produktů s certifikací COSMEBIO pro kosmetické salony a je přítomen ve více než 45 zemích světa, v samotném Francii ve více než 3 000 kosmetických salonech a wellness hotelech.

 

PHYT'S - 100% přírodní certifikovaná BIO kosmetika

PHYT'S nabízí od roku 1972 účinnou a vysoce kvalitní BIO kosmetiku. Pečlivě vybírá a používá jen ty nejkvalitnější suroviny z ekologického zemědělství. Všechny produkty jsou bez syntetických barviv, parabenů, konzervantů, bez použití fenoxyethanolu, silikonů, bisfenolu A, PEG, GMO a nejsou testovány na zvířatech.

 

Co je COSMEBIO?

COSMEBIO je jedna z největších a nejpřísnějších certifikačních organizací na světě, hodnotící kvalitu kosmetických výrobků. Podle předpisů Cosmébio musí produkty skládat alespoň z 95% přírodních složek, ale Phyto'S přesahuje tyto standardy se 100% přírodním složením svých produktů.

 


Následujíci 4 zásady ilustrují odhodlání PHYT'S kombinovat krásu a potěšení,

účinnost a bezpečnost.

 

1. Přirozená a organická krása

PHYT'S nabízí certifikované BIO produkty na ošetření pleti již více než 47 let.
PHYT'S respektuje Charte Cosmebio při všech svých produktech na ošetření pleti: je jedním z deseti tvůrců COSMEBIO, kteří vyrábějí jedině BIO produkty na ošetření pleti.
V složeních produktů PHYT'S je použitých maximum BIO složek: produkty PHYT'S obsahují 100% přírodních ingrediencí.
PHYT’S se zavázaly podporovat rozvoj ekologického zemědělství bez pesticidů a syntetických chemických složek: ochrana přírodních oblastí, zužitkování maximálního množství BIO ingrediencí.


2. Sociální odpovědnost

PHYT’S vyrábí a vyvíjí všechny produkty na jihozápadě Francie.
PHYT’S podporuje místní zaměstnanost, kvalitu života, hospodářské aktivity nasměrované na ekologické zemědělství: obrábění organických polí, luk a oblastí v minulosti obráběných konvenčním zemědělstvím.
V zahraničí se PHYT’S angažuje ve Fair Trade, hledajíc maximum „zelených“ surových materiálů: bambucké máslo (Burkina Faso), sezamový olej (Mali).


3. Odpovědnost vůči životnímu prostředí

PHYT'S vám nabízí BIO produkty na ošetření pleti bez chemických konverzačních látek, syntetických barviv, PEG, GMO, fenoxyethanolu, silikonů a bisfenolu A, aby zabránili negativním vlivům na člověka a znečištění Země.
Naše produtky netestujeme na zvířatech.
Všechny produkty PHYT’S jsou vyvinuty s ohledem na minimalizaci negativního vlivu na životní prostředí: nepoužíváme chlor na čištění zařízení a odmítáme znečišťující vypouštění škodlivin. Podporujeme waste management, recyklaci, použití inkoustu bez těžkých kovů a zelenou tisk (ecolabel imprim‘vert).
PHYT’S používá recyklovatelné nebo biologicky rozložitelné obaly. PHYT‘S je členem Ecoemballage a inovuje tím, že nabízí 100% rozložitelné obaly rtěnek vyrobené z kukuřice.
PHYT'S zůstává ostražitý, co se týče uhlíkové stopy: minimalizace energií a dopravy, máme víceleté projekty na produkci solární energie.
PHYT'S se zavazuje chránit přírodní prostranství: naše brožury jsou vyrobené z udržitelných lesů (Certifikace PEFC).
PHYT'S se rovněž zavazuje zachovávat biodiverzitu: odmítáme použít jakoukoliv rostlinu, která by tím mohla být ohrožena.


4. Společná sociální odpovědnost

PHYT'S zařazuje člověka do centra celého svého zájmu: ošetření šité na míru.
PHYT’S podporuje biodiverzitu, integraci a rovné příležitosti: partnerství s institucemi pro tělesně postižené lidi.
PHYT'S rozvíjí celkovou CSR (Corporate Social Responsibility): řídící výbor o udržitelném rozvoji.
PHYT'S se účastní zvyšování povědomí o hodnotách: přírodnost, bezpečnost a účinnost kosmetických produktů.

phyts01

PHYT'S je v současnosti jednou z vedoucích značek v oblasti profesionální péče ve Francii s více než 3000 kosmetickými salony a distribuuje se do 47 zemí světa.

phyts02 


  Andovská 19A/8273
  Nové Zámky 940 53

  +420 733 431 767

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique